2017’yle birlikte biz de 9. yılımızı dolduruyoruz. 9 yıldır yeşil düşüncenin ve yeşil politikaların yaygınlaştırılması amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugüne kadar inter@ktivist, yeşil politika okulu, işini güneşe dön, yeşil iklim yeşil ekonomi gibi yürüttüğümüz bir çok büyük projenin yanında her yıl yeşil kamp, yeşil diyalog ve yeşil ekonomi etkinliklerini düzenliyoruz.
2018’de Bornova Belediyesi ile ortak yürüttüğümüz “Yereli Yeşillendir, İklimi Yeşillendir” projesinin yanı sıra Eğitim, Enerji ve Gıda alanlarında çalışmalarımıza devam edeceğiz.
2017’de yaptıklarımıza göz atmak isterseniz: YDD 2017 Faaliyet Raporu
Avrupa’daki yeşil sivil toplum örgütlerinin de bir parçası ve ortağıyız. Tüm Avrupa ülkelerinden yeşil politikanın öncüsü Sivil Toplum kuruluşlarının üyesi olduğu Yeşil Avrupa Vakfı’nın (Green European Foundation) Türkiye’deki üyesiyiz. GEF ile birlikte 2018’de eğitim alanında çeşitli ortaklıklar kurmaya devam edeceğiz.
Bu çalışmaları hem ekibimizle hem de siz gönüllülerimizle yürütmeyi planlıyoruz.
Aşağıdaki linkten bülten abonemiz olabilir, etkinliklerimizi ve planlarımızı ilk elden mail kutunuzda bulabilirsiniz.
Bizi aşağıdaki sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Sorularınız, yorumlarınız, önerileriniz bizim için çok önemli. Her kanaldan sizlerle irtibatta kalmak istiyoruz.

 

Bugüne kadar yayınladığımız raporları okumak ya da indirmek isterseniz:
Bugüne kadar yayınladığımız kitapları okumak ya da indirmek isterseniz: